Lektoři

HANA JOSEFÍNA

HANA JOSEFÍNA

lektorka
„Mojí vášní je spontánní pohyb , propojení těla a hlavy “. Přes klasickou “Královskou cestu jógy” jsem objevila spontánní tanec jako způsob uvolnění a zejména sebepoznání. Absolvovala jsem 3 letý výcvik v “Dance-movement therapy”, tedy Taneční a pohybové terapii a od r. 2012 se věnuji tanečně-pohybové terapii s individuálními klienty (více na www.terapiepohybem.cz) a začala jsem tvořit nový způsob pohybových lekcí pro sebepoznání - Terapie pohybem.
LUCIE

LUCIE

lektorka
Jóga mi vstoupila do života, když jsem hledala pohybovou aktivitu, která by mi byla blízká. Začala jsem dynamickými styly a postupem času začala zpomalovat a soustředit se více na prožitek a vnímání sebe sama. Jóga je pro mě životní styl. Na lekcích se snažím vést k propojení pohybu s dechem a vnímání nejen vlastního těla.
FRANTIŠEK

FRANTIŠEK

lektor
"Cvičení jógy mi ladí s mým viděním věcí života." O cvičení jógy jsem se seznámil v roce 1989 a zajímá mě do dnešních dnů. Po absolvování lektorského kurzu jsem začal vést kurz jógy v SVČ Lužánky, kde je vedu do dnešních dnů. I v mém "dospělém" věku si stále doplňuji své vědomosti. Na svých lekcích učím: Pohybové cvičení - asány,sestavy Dýchací cviky Meditace Zpěv - Mantry
PAVLÍNA

PAVLÍNA

Lektorka
Pohyb mne provází celý život a před pár lety jsem objevila jógu. Ta se stala mojí oporou, základnou, od které se mohu vždy odrazit. Praktikuji i jógu smíchu. V loňském roce jsem dokončila lektorské studium kraniosakrální jógy, která mi ukázala další hloubku praktikování jógy jako jsou meditace, relaxace, práce s energií a dechem. Na svých lekcích chci především inspirovat své klienty, jak svou vlastní praxí obohatí svůj život. Jóga je život, je pro mne obrovskou inspirací ve všech oblastech bytí.
VĚRKA

VĚRKA

lektorka
Jednou z nejlepších forem relaxace je pro mě jít na diskotéku a pořádně to rozjet, cítit se nespoutaná, nesvázaná styly, trendy ani prostorem. Nicméně dojít k tomu mi chvíli trvalo - nejprve jsem se naučila nenechat se ovlivňovat okolím, věřit si ve svém pohybu a ovládat své tělo v řízeném tanci i v improvizaci. Baví mě využívat tělo, rytmus, zvuk a hlas k poznávámí sebe sama a taky k vyjadřování se skrze tyto obory. Tvořím, učím, vystupuji. Mám velký respekt ke svému tělu a stále se učím mu rozumět a poslouchat, jak ke mně promlouvá. Kde jsem se vyučila: JAMU Brno (obor dramatická výchova), kurz Taneční a pohybová terapie v Bristolu, kurz Labanova analýza v Londýně, 2-leté studium Taneční pedagog na Lidové konzervatoři v Ostravě. V současnosti učím v SVČ Lužánky, vedu workshopy a kurzy, učím také hru na africké bubny a body percussion. Založila jsem soubor Cyranovy boty. Moje praxe dosáhla plnoletosti - učím už 18 let:)