Lektoři

HANA JOSEFÍNA

HANA JOSEFÍNA

lektorka
„Mojí vášní je spontánní pohyb , propojení těla a hlavy “. Přes klasickou “Královskou cestu jógy” jsem objevila spontánní tanec jako způsob uvolnění a zejména sebepoznání. Absolvovala jsem 3 letý výcvik v “Dance-movement therapy”, tedy Taneční a pohybové terapii a od r. 2012 se věnuji tanečně-pohybové terapii s individuálními klienty (více na www.terapiepohybem.cz) a začala jsem tvořit nový způsob pohybových lekcí pro sebepoznání - Terapie pohybem.
LUCIE

LUCIE

lektorka
Jóga mi vstoupila do života, když jsem hledala pohybovou aktivitu, která by mi byla blízká. Začala jsem dynamickými styly a postupem času začala zpomalovat a soustředit se více na prožitek a vnímání sebe sama. Jóga je pro mě životní styl. Na lekcích se snažím vést k propojení pohybu s dechem a vnímání nejen vlastního těla.
FRANTIŠEK

FRANTIŠEK

lektor
"Cvičení jógy mi ladí s mým viděním věcí života." O cvičení jógy jsem se seznámil v roce 1989 a zajímá mě do dnešních dnů. Po absolvování lektorského kurzu jsem začal vést kurz jógy v SVČ Lužánky, kde je vedu do dnešních dnů. I v mém "dospělém" věku si stále doplňuji své vědomosti. Na svých lekcích učím: Pohybové cvičení - asány,sestavy Dýchací cviky Meditace Zpěv - Mantry
PAVLÍNA

PAVLÍNA

Lektorka
Pohyb mne provází celý život a před pár lety jsem objevila jógu. Ta se stala mojí oporou, základnou, od které se mohu vždy odrazit. Praktikuji i jógu smíchu. V loňském roce jsem dokončila lektorské studium kraniosakrální jógy, která mi ukázala další hloubku praktikování jógy jako jsou meditace, relaxace, práce s energií a dechem. Na svých lekcích chci především inspirovat své klienty, jak svou vlastní praxí obohatí svůj život. Jóga je život, je pro mne obrovskou inspirací ve všech oblastech bytí.
VERONIKA

VERONIKA

lektorka
Pohyb mne provází celý život. Mám ráda dynamiku, tanec a box
GABRIELA

GABRIELA

lektorka
Pohyb se stal součástí mého života už v dětství, to jsem začínala s tancem. Své tělo považuji za chrám a pohyb je pro mne největším zdrojem fyzické i duševní energie a očisty. Oslovila mě jóga a ystudovala jsem trenérský kurz. Systém PILATES je známý svojí dynamikou a také účinností, která při pravidelném cvičení přichází velmi rychle. Vystudovala jsem kurz lektora Pilates a této metodě se teď věnuji nejvíce. Metoda KONTROLOGIE učí, jak kontrolovat a řídit svaly, zlepšit koordinaci vlastního těla a zlepšit jeho pružnost a ohebnost.