Lektoři

HANA JOSEFÍNA

HANA JOSEFÍNA

lektorka
„Mojí vášní je spontánní pohyb , propojení těla a hlavy “. Přes klasickou “Královskou cestu jógy” jsem objevila spontánní tanec jako způsob uvolnění a zejména sebepoznání. Absolvovala jsem 3 letý výcvik v “Dance-movement therapy”, tedy Taneční a pohybové terapii a od r. 2012 se věnuji tanečně-pohybové terapii s individuálními klienty (více na www.terapiepohybem.cz) a začala jsem tvořit nový způsob pohybových lekcí pro sebepoznání - Terapie pohybem.
FRANTIŠEK

FRANTIŠEK

lektor
"Cvičení jógy mi ladí s mým viděním věcí života." O cvičení jógy jsem se seznámil v roce 1989 a zajímá mě do dnešních dnů. Po absolvování lektorského kurzu jsem začal vést kurz jógy v SVČ Lužánky, kde je vedu do dnešních dnů. I v mém "dospělém" věku si stále doplňuji své vědomosti. Na svých lekcích učím: Pohybové cvičení - asány,sestavy Dýchací cviky Meditace Zpěv - Mantry
LUCIE

LUCIE

lektorka
Jóga mi vstoupila do života, když jsem hledala pohybovou aktivitu, která by mi byla blízká. Začala jsem dynamickými styly a postupem času začala zpomalovat a soustředit se více na prožitek a vnímání sebe sama. Jóga je pro mě životní styl. Na lekcích se snažím vést k propojení pohybu s dechem a vnímání nejen vlastního těla.
PAVLÍNA

PAVLÍNA

Lektorka
Pohyb mne provází celý život a před pár lety jsem objevila jógu. Ta se stala mojí oporou, základnou, od které se mohu vždy odrazit. Praktikuji i jógu smíchu. V loňském roce jsem dokončila lektorské studium kraniosakrální jógy, která mi ukázala další hloubku praktikování jógy jako jsou meditace, relaxace, práce s energií a dechem. Na svých lekcích chci především inspirovat své klienty, jak svou vlastní praxí obohatí svůj život. Jóga je život, je pro mne obrovskou inspirací ve všech oblastech bytí.
VĚRKA

VĚRKA

lektorka
Pod vedením mistra Borise Tichanovského, a dál se pod jeho vedením vzdělávám na cestě tai-czy cjuaň a současně učím tanec a miluji v něm cítit se nespoutaná, nesvázaná styly, trendy ani prostorem. Nicméně dojít k tomu mi chvíli trvalo - nejprve jsem se naučila nenechat se ovlivňovat okolím, věřit si ve svém pohybu a ovládat své tělo v řízeném tanci i v improvizaci. Baví mě využívat tělo, rytmus, zvuk a hlas k poznávámí sebe sama a taky k vyjadřování se skrze tyto obory. Tvořím, učím, vystupuji. Mám velký respekt ke svému tělu a stále se učím mu rozumět a poslouchat, jak ke mně promlouvá. Kde jsem se vyučila: JAMU Brno (obor dramatická výchova), kurz Taneční a pohybová terapie v Bristolu, kurz Labanova analýza v Londýně, 2-leté studium Taneční pedagog na Lidové konzervatoři v Ostravě. V současnosti učím v SVČ Lužánky, vedu workshopy a kurzy, učím také hru na africké bubny a body percussion. Založila jsem soubor Cyranovy boty. Moje praxe dosáhla plnoletosti - učím už 18 let:)